Brigády pro studenty: Brigády pro ženy

Brigády pro ženy se odvíjí podle možnosti pracovní doby. Ženy na mateřské dovolené si mohou přivydělávat několikahodinovým úklidem a administrativními pracemi. Rovněž jsou vhodné manuální práce na doma, nárazové promotion akce, prodej kosmetiky s katalogy světoznámých firem nebo vyplňování dotazníků pro online výzkumy. Vydělaná částka může činit několik stovek až tisíce měsíčně.

Brigády a krátkodobé práce pro ženy

Ženy nevázané na hlídání dětí si mohou vybírat z více možností práce. Nabídky brigád v roce 2013 využijí nabídky servírky, asistentky, pokladní v supermarketu, doplňovní zboží v obchodech, účetní. Během letního období dostávají šanci učitelky, vychovatelky, kuchařky a sportovní instruktorky na letních táborech nebo rekreačních střediscích, kde je zájem o spokojenost klientů a hostů.

Brigády a krátkodobé práce pro ženy

Ani hotely nezůstávají pozadu a nabízí místa recepčních, kuchařek, pokojských, hostesek. Během zimy se šance opakují, protože zima je druhým hlavním tahem pro více volných míst – lidé jezdí sportovat na hory, kde je třeba zajistit veškeré služby.


Zajímavé informace
Hledejte práci na úřadech práce
A ti z vás, kteří to mají z Karlových Varů daleko, mohou zkusit místní Úřad práce Karlovy Vary. Najít volná pracovní místa v karlovarském regionu nebylo nikdy snazší.
Hledejte ve štítcích