Brigády pro studenty: Brigády pro muže

Z hlediska fyzické náročnosti bychom mohli rozdělit brigády na práci pro muže a brigády určené ženám či dívkám. V žádném případě nechceme upozorňovat na diskriminaci něžného pohlaví, ale ženy díky fyzickým předpokladům zkrátka nemohou vykonávat určité činnosti jako manipulaci s těžkými břemeny, balíky, sudy piva.

Většina možností brigády se shoduje pro obě pohlaví, které se ale více hodí na muže? Rozhodně si mohou přivydělat na místech, kde využijí fyzickou sílu – v marketech při pomoci se zbožím, ve skladu, na stavbě. Během zimní a letní sezóny existuje dostatečná poptávka po práci v zemědělství, při sběru ovoce a zeleniny, v restauracích jako kuchaři, číšníci a opraváři.

Brigády pro muže, fyzicky náročné práce

Přivýdělek k zaměstnání – brigády pro muže

Výhody pro snadné sehnání brigády mají řemeslníci, po kterých je neustálá sháňka a během zimního a letního období, kdy si zaměstnanci podniků vybírají dovolenou, je potřeba každá šikovná ruka.
V létě a zimě mohou využít pánové i svých schopností a praxe na brigády jako instruktor lyžování, snoawboardu, plavání a jiných sportů. Přes léto jsou dále žadané úpravy venkovních prostor – zahrad a okolí, kde jde hlavně o sekání trávy a stříhání živých plotů. Jestliže dobře rozumíte programování, nemusíte ani nikam chodit a máte práci z domova jako tvůrce webových stránek, editor nebo technik.


Zajímavé informace
Hledáte práci?
Máte do Českých Budějovic daleko? Potom zkuste najít práce v okolních krajích. Úřad práce Plzeň nabízí denně aktualizované nabídky volných míst.
Hledejte ve štítcích